Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Szukam firmy przygotowującej wnioski unijne, Firma pisząca wnioski unijne
Guest_Jan_*
post Aug 28 2007, 07:40 AM
Post #1

Guests

Poszukuję dobrej i solidnej firmy przygotowującej i piszącej wnioski unijne w związku z dotacjami dostępnymi w latach 2007 - 2013. Zależy mi na kompleksowej obsłudze a więc na firmie która poprowadzi "za rękę" od fazy przygotowania firmy pod dotację, jej pozyskania i do fazy jej późniejszej obsługi. Chce zapłacić i otrzymać dobrą usługę. Jaką firmę Państwo polecają - najlepiej z rejonu województwa mazowieckiego, profil mojej firmy to teleinformatyka. Zależy mi na rekomendacji i Pańśtwa uwagach?

Z góry dziękuję.
Go to the top of the page

+Quote Post
Guest_gabryś_*
post Aug 28 2007, 02:52 PM
Post #2

Guests

-| płacę i wymagam |- hehe z takim podejściem to proponuję zgłosić się do mcdonalds, tam zawsze za 2 zł dostaniesz ciepłego hamburgera (teraz już podobno za 3 zł)

+Quote Post
Guest_Zofia_*
post Aug 29 2007, 09:50 AM
Post #3

Guests

Nie rozumiem niektórych ludzi, komentują chyba tylko po to by sobie popisać jakieś bzdury i pośmiać się w własnego "geniuszu". Gabryś, jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia, zamilcz. Najlepiej przenieś się na forum dla nastolatków, tam takie komentarze spotykają się z ogromnym poklaskiem, a fora biznesowe omijaj szerokim łukiem.

Co do konkretnej firmy na razie nie chciałabym polecać, to zależy od kwoty o jaką chcesz Janku aplikować, duże, znane firmy, które odnoszą sukcesy na rynku często nie imają się "małych" zleceń. Gdy kwota dotacji, o którą wnioskujemy będzie zbyt mała, najlepsze firmy mogą "nie mieć czasu" by się zając naszym zleceniem.

Mogę polecić natomiast ranking publikowany przez dwumiesięcznik Fundusze Europejskie, w którym ujęte są najlepsze firmy pozyskujące dotacje (najbardziej skuteczne) http://www.fundusze-europejskie.pl/gosia/ranking_2007.pdf.

+Quote Post
Guest_OPEN DK_*
post Oct 24 2007, 09:14 PM
Post #4

Guests

CYTAT(Jan @ Aug 28 2007, 07:40 AM) *
Poszukuję dobrej i solidnej firmy przygotowującej i piszącej wnioski unijne w związku z dotacjami dostępnymi w latach 2007 - 2013. Zależy mi na kompleksowej obsłudze a więc na firmie która poprowadzi "za rękę" od fazy przygotowania firmy pod dotację, jej pozyskania i do fazy jej późniejszej obsługi. Chce zapłacić i otrzymać dobrą usługę. Jaką firmę Państwo polecają - najlepiej z rejonu województwa mazowieckiego, profil mojej firmy to teleinformatyka. Zależy mi na rekomendacji i Pańśtwa uwagach?

Z góry dziękuję.

Witam,

Reprezentuję firmę, która jest w stanie Panu pomóc. Potrzebujemy jedynie więcej informacji na temat celów projektu, na który chiałby Pan otrzymać dotacje. Odsyłam Pana do naszej strony internetowej www.opendk.pl .
Pozdrwiam
OPEN DK

+Quote Post
Guest_nolan_*
post Nov 25 2007, 01:55 PM
Post #5

Guests

witam!

Oferuję solidną pomoc po nie wygórowanej cenie. Tworzenie biznes planu, doboru odpowiedniogo wniosku, dostarczenie wszystkich dokumentów itd.
kontakt: 604 128 564 lub wnioski.doracje@gmail.com

pozdrawiam serdecznie

+Quote Post
Maciej Chmielows...
post Dec 28 2007, 10:15 PM
Post #6

Site Admin

Grupa: Members
Nr użytkownika: 487

A czy ktoś z Was ma doświadczenie z firmami piszącymi wnioski czym kierować się przy wyborze, na co zwracać szczególną uwagę?

--------------------
pozdrawiam serdecznie
Maciek
Projektowanie stron internetowych | Autorski system CMS | Forum ebiznesmeni.pl

+Quote Post
Guest_slawek_*
post Oct 21 2008, 01:51 PM
Post #7

Guests

Skuteczna jest firma Whizz Consulting, polecam, specjalizują się w dotacjach na systemy informatyczne, IT, ebiznes, b2b i projektach edukacyjnych (tutaj pewnie są liderem - pozyskali ok. 70 mln na szkolenia i studia podyplomowe).

+Quote Post
Guest_crgpl_*
post Nov 6 2008, 01:31 AM
Post #8

Guests

Polecam wpisanie frazy w google : "dotacje unijne..." i nazwa województwa, bądź też "pisanie wniosków.." lub tym podobne..
Uzyska Pan listę największych firm consultingowych w danym województwie. Najczęściej pokrywa się ona ze skutecznością.

Pozdrawiam serdecznie

.........................
dotacje unijne na podlasiu
portal funduszy unijnych

+Quote Post
kalinowski
post Mar 27 2009, 03:05 PM
Post #9

Site Admin

Nr użytkownika: 1,290

Proponuje zapoznac sie ze strona www.ABBEYS.com.pl. Znajdzie Pan tam bardzo duzo konkretnych i rzetelnych informacji na temat mozliwosci pozyskania dotacji unijnych i pomoc w zakresie wnioskow.

+Quote Post
Deslon
post Apr 5 2009, 06:00 PM
Post #10

Site Admin

Nr użytkownika: 1,303

Jeśli jesteś zielony w sprawach dotacji unijnych , proponuję zapoznać się ze stroną http://www.nowe-dotacje.pl/ a nawet sciągnąć sobie stamtąd darmowego e-booka "Jak przeprowadzić Analizę Możliwości Uzyskania Dotacji?"

+Quote Post
Guest_Jan_*
post Apr 18 2009, 09:36 PM
Post #11

Guests

Witam, mi pomogła firma Euro CSG ich email: funduszeunijne@onet.eu - w porównaniu do innych firm nie biorą dużo a sa skuteczni

+Quote Post
klient
post May 21 2009, 09:01 PM
Post #12

Site Admin

Nr użytkownika: 1,359

Jeżeli szukacie skutecznej firmy to polecam firmę Twój Dzień
www.twoj-dzien.pl
rzetelnie, skutecznie,solidnie i najważniejsze profesonalnie.
Od początku ( aplikowanie) po końca ( koordynacja)
pytajcie o Panią Karolinę

+Quote Post
Guest_Klient_*
post May 21 2009, 09:36 PM
Post #13

Guests

Polecam firmę z Poznania GDF Consulting - pełen profesjonalizm i co najważniejsze skuteczność - to nie jest tylko moja opinia - pytajcie o Pana Marcina. www.gdfconsulting.pl

+Quote Post
Guest_forumdotacje_*
post Jun 3 2009, 09:11 PM
Post #14

Guests

Na każde pytanie uzyskasz szybką i fachową odpowiedź. Dotacje, dopłaty, pozyskiwanie funduszy europejskich, programy pomocowe, akty prawne, definicje, wyjasnienia pojęć.
www.dotacje.pl - forum dyskusyjne

+Quote Post
Guest_Guest_Tomek_*_*
post Jun 4 2009, 02:24 PM
Post #15

Guests

Najprościej wpisać frazę w google : "dotacje unijne..." i nazwa województwa, bądź też "pisanie wniosków.." lub tym podobne.

Mnie w sprawie kliniki pomogła mała firma euroaxion.pl, ale oni specjalizują się w wojewódźtwie dolnośląskim.

Pozdrawiam serdecznie

+Quote Post
medical
post Jul 6 2009, 06:41 PM
Post #16

Site Admin

Nr użytkownika: 1,402

Prosze odwiedzić stronę www.3eserviceswielkopolska.com

+Quote Post
Gotard.pl
post Jul 17 2009, 12:57 PM
Post #17

Site Admin

Nr użytkownika: 1,412

Witam,

zajmujemy się pozyskiwaniem dotacji dla małych i średnich przedsiębiorstw. Zapraszam na naszą stronę www.gotard.pl

Pozdrawiamy,

Zespół Gotard

+Quote Post
Guest_kubuskrk_*
post Jul 27 2009, 03:47 PM
Post #18

Guests

Witam,

Ja ze pełną odpowiedzialnościa mogę polecić firmę z podhala. Trafiłem do nich przez polecenie. Przygotowali mi wniosek i wszystko co było potrzebne. Dotacje mam juz przyznane, a najlepsze jest to, że nie pobierają opłat jak nie załatwią dotacji. Z Taką firmą się jeszcze nie spotkałem.

Pozdrawiam, moge polecić ich stronę do kontaktu www.unijne-dotacje.com

+Quote Post
Guest_krakuskubus_*
post Jul 30 2009, 04:48 PM
Post #19

Guests

Witam,

Ja ze pełną odpowiedzialnościa mogę polecić firmę z podhala. Trafiłem do nich przez polecenie. Przygotowali mi wniosek i wszystko co było potrzebne. Dotacje mam juz przyznane, a najlepsze jest to, że nie pobierają opłat jak nie załatwią dotacji. Z Taką firmą się jeszcze nie spotkałem.

Pozdrawiam, moge polecić ich stronę do kontaktu www.unijne-dotacje.com

+Quote Post
EGigant
post Aug 6 2009, 01:39 PM
Post #20

Site Admin

Nr użytkownika: 1,439

CYTAT(Jan @ Aug 28 2007, 07:40 AM) *

Z góry dziękuję.

Uważam że wiekszość firm nie spełni tych wymagań:
po pierwsze zatrudniają pracowników którym płacą marne grosze i poza napisaniem wniosku i planu nie będzie ich to wiele interesować zresztą maja racje
po 2 taki wniosek trzeba dokładnie przemyśleć pod względem rzeczowo finansowym bo tego już nie można zmienić z góry wiedzieć jak go rozliczyć
po 3 taki wniosek trzeba rozliczyć kolejnym wnioskim i tutaj pojawiają się straty których nik nie przewidział!
Obiecanki cacanki przez firmy doradcze podpisują umowę i kasują, a tak naprawdę firma nie wie na co się decyduje ponieważ za zmiany w projekcie wymuszone życiem w fazie rozliczenia nie są oobięte umową z firmą doradczą w żeczywistości dostaja mniej niż zakładali.

Rady typu umów się na spotkanie to ci powiem powinny być bojkotowane na forum jak piszą tu posty typu "wejdz na moją stronę" co znich za pozytek pełno ich w necie

+Quote Post

3 Stron V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 29th August 2014 - 08:03 PM

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies"/"Polityce Prywatności".
Zamknij